Bestil nu og betal senere! Residence El Palmar ligger lige ud til vandet og den dejlige sandstrand i Lido di Jesolo. Til lejlighedskomplekset hører der svømmebassin med børnebassin, privat strand, gratis parkering (først til mølle-princippet) og mulighed for at parkere i garage i omegnen (mod betaling), reception samt elevator.
Reservér dit hotel eller feriebolig nu - og vent 4 dage med at betale første rate! Læs mere ![]() ![]() Residencen ligger centralt, på Via Altinate, som fra kl. 20 til kl. 6 lukkes for trafik. Den centrale plads, Piazza Torino, ligger i kort gangafstand herfra. Læs mere om Residence El Palmar
![]()
![]() Toværelseslejlighed med 4/6 sovepladser: - Lejlighederne består af soveværelse med dobbeltseng og lukket hems med to enkeltsenge, opholdstue med køkkenhjørne og dobbelt sovesofa samt badeværelse med toilet og bruser. Lejlighederne er desuden udstyret med fjernsyn, mikrobølgeovn og balkon. De har ikke aircondition. Treværelseslejlighed med 4/6 sovepladser: - Lejlighederne består af soveværelse med dobbeltseng, lille værelse med to enkeltsenge ellerkøjeseng, opholdstue med køkkenhjørne og dobbelt sovesofa samt badeværelse med toilet og bruser. Lejlighederne er desuden udstyret med balkon, aircondition, vaskemaskine, mikrobølgeovn og fjernsyn.
For yderligere oplysninger: info@in-italia.dk
|