|
Bestil nu og betal senere! Dette maleriske hus ligger i hele 700 meters højde over havets overflade og langt ude på landet. Luften er frisk, naturen er storslået, og fravær af støj er garanteret. Det skulle da lige være fuglene og de andre dyr i skoven, som kunne forstyrre. Vi befinder os i en gammel lade, som nu er helt istandsat, og er en del af den store ejendom, som udlejningsboligerne Biancospino og Casa Silena også er en del af. Nabobygningen bebos af ejerne.
Reservér dit hotel eller feriebolig nu - og vent 4 dage med at betale første rate! Læs mere ![]() ![]() Den gamle lade fremstår i dag som en charmerende og stilfuld bolig, hvor man ser alle de typiske træk for toscanske bygninger på landet såsom de fritliggende bjælker i loftet, terrakotta på gulvet, karakteristiske ...buer osv. Møblementet er velvalgt og passer smukt til bygningens stil. Foran huset er der en lille have med bord, stole og flot udsigt samt svømmebassinet på 8 x 4 meter. Læs mere om Villa Orto degli Olivi
![]() ![]() Villa med 8 sovepladser (120 m²): - Villaen ligger i to plan. I stueetagen findes stue med køkkenhjørne med opvaskemaskine og pejs, soveværelse med dobbeltseng samt badeværelse. Ved at gå op ad en trætrappe kommer man til endnu et badeværelse. På første sal er der to soveværelser med dobbeltseng, hvoraf det ene har eget badeværelse, og et soveværelse med to enkeltsenge.
For yderligere oplysninger: info@in-italia.dk
|