Ferie Italien - ferieboliger & hoteller i hele Italien - book online In-Italia er godkendt af e-handelsfonden - klik for certifikat

 Vis alle rejseoplevelser fra Hotel Meandro
Vis alle rejseoplevelser fra Gargnano
Jakob og familie fra Nykøbing F boede på Hotel Meandro i Gargnano fra d. 9. til d. 16. juli 2011. Juli 2011
Vi er nu hjemkommet fra vores ferie på Hotel Meandro ved Gardasøen. Jeg har aldrig før følt behov for at skrive til et bureau om deres hoteller, men vi har fået en så fin service på Hotel Meandro at jeg bliver nød til at viderebringe dette. Vi blev mødt af et smilende, høfligt og samtidig dejlig uhøjtideligt personale, som gjorde at vi følte os hjemme straks ved ankomst. Også et teknisk problem med vores bil, var hotellet meget behjælpeligt med at få klaret for os. Desuden er hotellets beliggenhed fremragnde, lige som deres meget fine aftensmad.

Hvis turen går til Garda igen, ved jeg i hvert fald hvor vi skal bo.
 
 
Vis alle rejseoplevelser fra Hotel Meandro
Vis alle rejseoplevelser fra Gargnano

Vis oversigt over alle rejseoplevelser
Hotel Meandro

For yderligere oplysninger: info@in-italia.dk
Klik på kortet
Elba Ø Toscana Sardinien Æoliske Øer Sicilien Abruzzo Aosta Apulien Basilicata Calabrien Campania Capri & Ischia Emilia Friuli Lazio Ligurien Lombardiet Marche Molise Piemonte Syd Tyrol Umbria Veneto Kort over Italien  - Lombardiet
Her ligger Hotel Meandro
Klik for større kort
Klik for større kort
Afstand til Gargnano
  • fra København: 1498 km
  • fra Oslo: 2046 km
Se flere afstande
Se hvor langt der er fra din by - indtast postnr.:
 
Rejseoplevelse fra
Hotel Meandro

"Restauranten og tilhørende terrasse har ligeledes en ubeskrivelig smuk udsigt over Gradasøen og betjeningen er perfekt. "
Læs mere


Bliv fan af In-Italia på Facebook og følg med i hvad der sker i Italien og hos In-Italia!