|
Forhåndsreserver nu! Lejlighederne ligger i grønne omgivelser lige overfor Hemingway-parken i Lignano Pineta. I parken er der rig mulighed for at spadsere og for de mindste er der store gode legepladser. Lejlighederne ligger 800 meter fra sandstranden og ikke langt fra centrum med indkøbsmuligheder og restauranter.
Du kan reservere din feriebolig eller hotel i dag og vente med at betale til om en uge! Læs mere ![]() ![]() Stedet består af 3 bygninger på to etager hver med i alt 54 lejligheder. De ligger alle rundt om den fælles have med børnebassin og svømmebassin med solstole. Der findes desuden én reserveret parkeringsplads ...pr. lejlighed og fælles vaskerum med vaskemaskine (i kælderen under bygning A). Stedet er rigtig fint for børnefamilier, især fordi det er et aflukket område. Læs mere om Residence Parco Hemingway
![]() ![]() Lejlighederne blev renoveret i vinteren 2005 og er blevet udstyret med aircondition, satellitfjernsyn, mikrobølgeovn, sikkerhedboks, hårtørrer og dansk kaffemaskine. Toværelseslejlighed med 5 sovepladser (type 5H)
- Ligger i forhøjet stueetage og består af opholdsstue med køkkenhjørne og spisekrog samt dobbelt sovesofa, soveværelse med dobbeltseng og enkeltseng, badeværelse med toilet og bruser og balkon.
Toværelseslejlighed med 4 sovepladser (type 2H)
- Er fordelt i to plan. Nederste etage indeholder opholdsstue med køkkenhjørne og spisekrog samt dobbeltsovesofa, badeværelse med toilet og bruser samt balkon. På første sal (kvisten) findes soveværelse med to enkeltsenge og badeværelse med toilet og bruser samt balkon.
Toværelseslejlighed med 5 sovepladser (type H5)
- Er fordelt i to plan med indgangen fra forhøjet stueetage, som indeholder opholdsstue med køkkenhjørne og spisekrog samt dobbelt sovesofa og badeværelse med toilet, bruser. En vindeltrappe fører ned til underetagen (forsænket stueetage), hvor der er soveværelse med dobbeltseng og enkeltseng. Lejligheden har desuden balkon.
Treværelseslejlighed med 7 sovepladser (type I7)
- Er fordelt i to plan. Nederste etage indeholder opholdsstue med køkkenhjørne og spisekrog samt dobbeltsovesofa, soveværelse med dobbeltseng og enkeltseng, badeværelse med toilet og bruser samt balkon. På første sal (kvisten) findes soveværelse med to enkeltsenge og badeværelse med toilet og bruser. I nogle af lejlighederne er der endvidere balkon på den sal.
Skjul teksten
For yderligere oplysninger: info@in-italia.dk
|
||||||||||||||||||||||