Bestil nu og betal senere! Sottano San leonardo er en typisk syditaliensk bolig i hjertet af Monopolis historiske centrum, 150 meter fra havet og en kort gåtur fra byens berømte domkirke.
Reservér dit hotel eller feriebolig nu - og vent 4 dage med at betale første rate! Læs mere ![]()
![]() Mange års præg af det nærliggende hav er blevet fjernet ved den nylige renoveringen af lejligheden. Man har dog ved renoveringen bibeholdt den gamle og charmerende stil samtidig med, at moderne faciliteter ...som WIFI og aircondition er blevet tilføjet. Den eneste negativ side ved lejligheden er vel, at den ligger i stueetagen med direkte udgang til gaden, hvilket er grund til, at lejligheden ikke har et tilhørende udeområde. Trafikken i området er dog begrænset. Læs mere om Sottano San Leonardo
![]()
![]() Etværelseslejlighed med 2 sovepladser: - Lejligheden måler ca. 35 m² og består af et stort opholdsrum med veludstyret køkkenafdeling samt soveafdeling med dobbeltseng. Her er også badeværelse med toilet og bruser. ![]()
![]() Vi anbefaler denne lejlighed til parret som ønsker sig en romantisk ferie til en billig penge. NB: Denne bolig kan lejes sammen med lejligheden Terrazza San Leonardo, hvormed man opnår sovepladser til 8-10 personer.
For yderligere oplysninger: info@in-italia.dk
|
|||||||||||||||||||||||||||